Neden Web tasarım
Bilgisayar ve internetin beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmasıyla büyük bir pazar doğmuştur. Bu pazar; tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte, bir çok reklam aracında olduğu gibi uçuk rakamlara değil tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır.

"Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" tezinin her zaman arkasındayız. Diğer reklam yöntemlerine bakalım: En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür, A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet broşür fiyatı şu an 2000$ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp, para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 5000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmadığınız firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size ekstra bir müşteri imkanı sağlamaz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında "web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Sizi gerçekten yansıtan bir web sitesi sahibi olmanız, elinizde var olabilecek en iyi tanıtım aracıdır. Sizinle ilgili bilgi almak isteyenleri hareketli görüntülerle, sesli sunumlarla ve sürekli değiştirilebilen içeriğiyle cezbeder, bu da size yeni müşteriler ve yeni iş alanları kazandırır.

Bilgi
İnternet pazarı, tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır.

Yazılım
Size özel çözümler geliştirdiğimiz hizmetlerimizden bir diğeri de "yazılım"dır. Kurumunuza en uygun ve en esnek çözümü biz hazırlayalım.

Sizden önce hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için, lütfen, referanslarımıza bir göz atın.