Çok Yakında adana Semalarında Olacak. Bekleyin..
(ADANA WEB TASARIM FARKIYLA)

ŞIK VE GELİŞMİŞ TASARIM
ATTRACTIVE AND HIGHLY INTEGRATED DESIGN Kompakt ve son derece entegre tasarım size DJI Phantom’u sırt çantanızda bile rahatlıkla taşıyabileceğiniz anlamına gelir. Aerodinamik yapısı, şık endüstriyel tasarım ve muhteşem görselliği ile rakiplerinden bir adım öndedir, kalabalığınodak noktası olmayı sağlar. Ayrıca, size yepyeni bir seyahat deneyimi getirecek hava görüntüleri çekmek için DJI Phantom’a GoPro ya da benzeri kameraları rahatlıkla monte edebilirsiniz.
http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-1.jpg
TAMAMİYLE UÇUŞA HAZIR SİSTEM
READY TO FLY Tüm montaj, donanım ve yazılım ayarları gibi unsurlarteslimattan önce yapılır, size sadece paketini açmak ve uçurmak kalır, bataryası, kumandası gibi birimler ürün içeriğine dahildir.

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-13.jpg
UZAKTAN KUMANDA MODÜLÜ İÇERİR
Contains remote control unit. (Just add 4 x AA batteries) Phantom kullanıcıya başka ürünleri alma ihtiyacı yaratmamak için kendi uzaktan kumandası ve alıcısını içerir. Tek yapmanız gereken tek şey kumandanın pillerini (4x AA kuru pil) eklemektir. 2.4 G ISM frekans kullanarak 300 metre mesafede kullanım sağlar. Anti-parazit tasarımı birden fazla uzaktan kumandanın aynı anda çalışmasını sağlar ve güvenilir bir uzaktan iletişim bağlantısı sağlar.
http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-7.jpg

 
GELİŞMİŞ, KOLAY ve RAHAT KULLANIM
Stable, yet agile performance, easy to fly DJI Phantom entegre bir uçuş kontrol sistemine sahiptir, Naza-M + GPS çok rotor otopilot sistemi yanı sıra, özel bir uzaktankumanda ve alıcısına sahiptir. Uçuş parametrelerine ve işlevlerine teslimattan önce kurulmuş ve hazırlanmıştır, böylece DJI Phantom paketinden çıkar çıkmaz uçuşa hazırdır. Naza-M otopilot sistemi kanıtlanmış kararlılığı ile iyi uçuş performansı elde etmenize olanak sağlar.;
http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-4.jpg
POZİSYON ve İRTİFA SABİTLEME
Two flight control modes, including position hold Dahili Naza-M otopilot sistemi ve GPS modülü eklentisi ile,Phantom GPS Pozisyon Sabitleme ve İrtifa Sabitlememodları vardır. Pilotlar, belirli bir uçuş deneyimi elde etmek için iki mod arasında geçiş yapabilirler.

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-6.jpg
AKILLI YÖN KONTROLÜ
Intelligent Orientation Control (IOC) DJI Phantom’da Akıllı Yön Kontrolü (IOC) sistemi vardır.Genellikle, çok rotorlu sistemlerde ileri yönü cihazın önünün yönü ile aynıdır. Bu özellik sayesinde cihazınızın önü hangi yöne bakarsa baksın ileri geri sağa sola yönleri sabit kalacaktır. Bu özellik kullanıcılara çok ciddi kolaylıklar .sağlamaktadır .

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-3.jpg
EMNİYET, OTOMATİK GERİ DÖNÜŞ ve İNİŞ
Failsafe & auto go home/landing DJI Phantom’ da Naza-M otopilot sistemi sayesinde emniyet fonksiyonları vardır. Bu işlem basit olarak sistem ve vericiarasındaki iletişimi kesildiğinde, GPS sinyal yeterince iyi ise, sistem otomatik olarak güvenle eve geri döner ve otomatik iniş gerçekleştirir

.http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-5.jpg
DÜŞÜK GERİLİM(VOLTAJ) KORUMASI
Low voltage protection DJI Phantom’da iki düzeyde düşük gerilim koruması vardır. Busistem Phantom’un batarya yüzünden düşmesini ya da hasar görmesini engeller. Sitem ilk düzey koruma olarak,LED göstergesi sizi uyarmak amacı ile kırmızı yanıp söner.İkinci düzey koruma olarak da, otomatik iniş gerçekleştirir.

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-8.jpg
MAKSİMUM UÇUŞ HIZI 10M/S
Maximum flight speed 10 m/s DJI Phantom maksimum yatay uçuş hızı  olarak 10m/s hızınaulaşabilir ve maksimum dikey hızı 6 m/s 'dir. Hız ve istikrarınmükemmel kombinasyonu Phantom uçuşlarında kendisini belli etmektedir.

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-9.jpg
LED UYARI SİSTEMİ
High intensity LED lights, to aid orientation during flight DJI Phantom’un her kolunda cihazın önünü ve arkasını ayırt edebilmek için yüksek parlaklı LED sistemi mevcuttur. Bu sistem ayrıca uyarılar için de kullanılmaktadır.

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-10.jpg
GOPRO İÇİN BAĞLANTI YUVASI
Camera mount included for Gopro.(CAMERA NOT INCLUDED) DJI Phantom hafif ve kullanışlı kameraları (örneğin GoPro) veya diğer video çekimi elektronik ekipmanları monte etmek içinharici çıkarılabilir kamera montaj yuvasına sahiptir. Bu sistem uçuşları kaydetmek için çok uygundur.

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-11.jpg
                                   10-15 DAKİKA UÇUŞ SÜRESİ
10 to 15 minutes of flight time DJI Phantom sahip olduğu 3S Lipo batarya (2200mAh kapasitesi,sadece 170 g ağırlık ile) ve bu batarya için özel balanslı şarj aleti ile 10-15 dakika arasında uçuş süresine sahiptir.

http://www.dji-innovations.com/wp-content/uploads/2012/11/Phantom-12.jpg